Toner do HP CB435A XL Black JetWorld
  • Toner do HP CB435A XL Black JetWorld
darmowa dostawa i zwroty
darmowa dostawa i zwroty
gwarancja door-to-door
gwarancja door-to-door
wysyłka nawet w 24h
wysyłka nawet w 24h
JetWorld
ME.01.373
5901738158702

Toner do HP CB435A XL Black JetWorld

59,99 zł Brutto

Wysyłka z: Lublin, Polska
Kurier DPD
14,99 zł
2-3 dni robocze
Kurier DPD Pobranie
18,99 zł
2-3 dni robocze
Paczkomat InPost
11,99 zł
2-3 dni robocze
Paczkomat InPost Pobranie
14,99 zł
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
0,00 zł
natychmiast
Przy zamówieniu powyżej 400zł lub tonerów marki HTcube Premium, koszty dostawy są zawsze za darmo!
Kolor: Black
Czarny
Wydajność: 3100 stron
Stan: Nowy produkt
Zamów min. 3 sztuki i odbierz 10% rabatu
Ostatnie sztuki w magazynie

Polecane produkty

Nowy produkt
2019-08-13

Specyfikacja

Wydajność
3 100 stron
Gwarancja producenta
24 miesiące
Model
HP 35A
Kod producenta
JW-H435XN
Stan
Zamiennik
Typ
Toner
Kolor
Czarny / black
Pasuje do HP
HP LaserJet P1005
HP LaserJet P1006

Wysokowydajne tonery marki JetWorld są specjalnie wyselekcjonowanie przez Naszych specjalistów, aby dać Naszym klientom maksimum zadowolenia. Poddawane są na bieżąco różnym testom jakościowym oraz wydajnościowym. Tonery Select są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie bezawaryjność oraz wysoką jakość wydruków. Polecane przez Nas produkty charakteryzują się głębokim nasyceniem kolorów oraz dużo większą wydajnością, w porównaniu z dostępnymi na rynku. Tonery te objęte są dożywotnią gwarancją.

Niebywała głębia czerni

Czy męczą Cię brudne kartki i rozmyty szary tekst? Jesteśmy w stanie temu zaradzić. Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL marki JetWorld umożliwia uzyskać naprawdę wyraźny, pełen intensywnej czerni wydruk o niezwykle trwałym i niezmiennym kolorze. Doskonale sprawdzi się podczas kopiowania i drukowania krótkich dokumentów oraz wielostronicowych, obszernych pozycji z obecnością obrazów nawet o wysokiej rozdzielczości. Zgodna współpraca z papierem o różnej gramaturze oraz rozmaitych rodzajach doskonale sprawdza się wówczas, gdy należy sporządzić specjalistyczne dokumenty, takie jak ulotki, plakaty, faktury, foldery, i inne. Wysokojakościowy zamiennik spełni swoją rolę się zarówno w domu, jak i w każdym firmowym biurze pragnącym pozyskać wydruk dzięki wysokiej jakości produktu.

Racjonalna inwestycja

Jakie korzyści zyskasz dzięki inwestycji w bardzo dobry zamiennik CB435A XXL do drukarki HP? Po pierwsze, otrzymujesz wydruk o rzeczywistej, wysokiej jakości, który można przechowywać wiele lat, gdyż wyraźny druk nie odbarwia się, kolor pozostaje głęboki, intensywny i trwały. Ponadto zamiennik dzięki doskonałej współpracy z różnorodnymi rodzajami papieru, pozwala tworzyć bardzo różnorodne dokumenty i profesjonalne wydruki o idealnie czystych, śnieżnobiałych kartkach. Nie będziesz już pamiętać o niewykorzystanych kartkach przeznaczonych do niszczarek, co ewidentnie obniży koszty użytkowania drukarki. Dzięki bardzo dobremu tonerowi pozyskasz idealny w swej klasie wydruk oraz duże oszczędności.

Nowy wysokojakościowy zamiennik

Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL marki JetWorld do drukarki HP jest produktem nowoczesnym, nowym, nigdy wcześniej nieużywanym, ani też nieregenerowanym, stąd bez jakichkolwiek obaw możesz używać zamiennika I zyskać korzyści dzięki obniżeniu dotychczasowych wydatków poniesionych w ramach przygotowywania wydruków. Wysokojakościowy zamiennik pozwala wydrukować aż 3100 stron.

Wymierne oszczędności

Czy wiesz, że duże oszczędności zyskujesz już podczas zakupu pierwszego zamiennika? Rozmyślasz, jak to możliwe? Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL jest aż o połowę niższy od kosztownych, markowych produktów. Ponadto toner JetWorld nie różni się pod żadnym względem swoją jakością od drogich tonerów. Dlaczego? Specjalna, nowoczesna technologia pozyskiwania tonerów radykalnie pomniejsza jego koszt bez utraty bardzo wysokich parametrów. Otrzymujesz pewną gwarancję jakości oraz naprawdę wymierne oszczędności.

Doskonały do Twojej drukarki

Bardzo dobry zamiennik jest przeznaczony do modeli: HP LaserJet P1005 (CB410A), HP LaserJet P1006 (CB411A).

chat Komentarze (0)