Toner HP 35A CB435A XXL Black HTcube
  • Toner HP 35A CB435A XXL Black HTcube
ME.01.373
HTcube

Toner HP 35A CB435A XXL Black HTcube

 Customer ratings and reviews
60,97 zł
  • Przesyłka kurierska 14,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,99 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Zakupy powyżej 350,00 zł darmowa dostawa
  • Czas wysyłki od 24 godz. do 3 dni roboczych
  • Dostawa wyłącznie na terytorium Polski
Zamów przez telefon: 81 466 99 66 18 szt. w magazynie

Zobacz także

Możesz być również zainteresowany wysokiej klasy produktami oferowanymi przez nas w wyjątkowo korzystnej cenie. Przejdź do poniższej kategorii i zapoznaj się z szeroką gamą wyrobów najlepszych producentów, które znajdziesz u nas w tak atrakcyjnej cenie.

Specyfikacja

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją wyrobu i dowiedz się o jego doskonałych właściwościach oraz cechujących go wysokich parametrach technicznych. Bogaty asortyment pozwoli znaleźć Ci wysokojakościowy towar z oferty najlepszych producentów.

Model
CB435X
Kod producenta
HT-C435A
Stan
Zamiennik
Typ
Toner
Kolor
Czarny / black
Wydajność
3100 stron
Gwarancja
Dożywotnia
Kompatybilny z drukarkami
HP LaserJet P1005, HP LaserJet P1006.

Opis produktu

Poznaj nasz produkt, a z pewnością przekonasz się, że prezentowany przez nas towar swoją jakością i ceną wygrywa z innymi. Przekonaj się o wyjątkowych walorach oferowanych przez nas wyrobów i dobierz odpowiedni, doskonale spełniający Twoje oczekiwania.

Wysokowydajne tonery marki HTcube są specjalnie wyselekcjonowanie przez Naszych specjalistów, aby dać Naszym klientom maksimum zadowolenia. Poddawane są na bieżąco różnym testom jakościowym oraz wydajnościowym. Tonery Premium są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie bezawaryjność oraz wysoką jakość wydruków. Polecane przez Nas produkty charakteryzują się głębokim nasyceniem kolorów oraz dużo większą wydajnością, w porównaniu z dostępnymi na rynku. Tonery te objęte są dożywotnią gwarancją.

Niebywała głębia czerni

Czy męczą Cię brudne kartki i rozmyty szary tekst? Jesteśmy w stanie temu zaradzić. Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL marki HTcube umożliwia uzyskać naprawdę wyraźny, pełen intensywnej czerni wydruk o niezwykle trwałym i niezmiennym kolorze. Doskonale sprawdzi się podczas kopiowania i drukowania krótkich dokumentów oraz wielostronicowych, obszernych pozycji z obecnością obrazów nawet o wysokiej rozdzielczości. Zgodna współpraca z papierem o różnej gramaturze oraz rozmaitych rodzajach doskonale sprawdza się wówczas, gdy należy sporządzić specjalistyczne dokumenty, takie jak ulotki, plakaty, faktury, foldery, i inne. Wysokojakościowy zamiennik spełni swoją rolę się zarówno w domu, jak i w każdym firmowym biurze pragnącym pozyskać wydruk dzięki wysokiej jakości produktu.

Racjonalna inwestycja

Jakie korzyści zyskasz dzięki inwestycji w bardzo dobry zamiennik CB435A XXL do drukarki HP? Po pierwsze, otrzymujesz wydruk o rzeczywistej, wysokiej jakości, który można przechowywać wiele lat, gdyż wyraźny druk nie odbarwia się, kolor pozostaje głęboki, intensywny i trwały. Ponadto zamiennik dzięki doskonałej współpracy z różnorodnymi rodzajami papieru, pozwala tworzyć bardzo różnorodne dokumenty i profesjonalne wydruki o idealnie czystych, śnieżnobiałych kartkach. Nie będziesz już pamiętać o niewykorzystanych kartkach przeznaczonych do niszczarek, co ewidentnie obniży koszty użytkowania drukarki. Dzięki bardzo dobremu tonerowi pozyskasz idealny w swej klasie wydruk oraz duże oszczędności.

Nowy wysokojakościowy zamiennik

Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL marki HTcube do drukarki HP jest produktem nowoczesnym, nowym, nigdy wcześniej nieużywanym, ani też nieregenerowanym, stąd bez jakichkolwiek obaw możesz używać zamiennika I zyskać korzyści dzięki obniżeniu dotychczasowych wydatków poniesionych w ramach przygotowywania wydruków. Wysokojakościowy zamiennik pozwala wydrukować aż 3100 stron.

Wymierne oszczędności

Czy wiesz, że duże oszczędności zyskujesz już podczas zakupu pierwszego zamiennika? Rozmyślasz, jak to możliwe? Wysokojakościowy zamiennik CB435A XXL jest aż o połowę niższy od kosztownych, markowych produktów. Ponadto toner HTcube nie różni się pod żadnym względem swoją jakością od drogich tonerów. Dlaczego? Specjalna, nowoczesna technologia pozyskiwania tonerów radykalnie pomniejsza jego koszt bez utraty bardzo wysokich parametrów. Otrzymujesz pewną gwarancję jakości oraz naprawdę wymierne oszczędności.

Doskonały do Twojej drukarki

Bardzo dobry zamiennik jest przeznaczony do modeli: HP LaserJet P1005 (CB410A), HP LaserJet P1006 (CB411A).

Pytania i odpowiedzi Klientów

Nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów, znajdujących się w naszej ofercie. Eksperci pomogą dobrać odpowiedni towar, doskonale odpowiadający Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami.

Twoje pytanie zostało pomyślnie wysłane.