Toner Samsung CLT-K404S Black JetWorld
  • Toner Samsung CLT-K404S Black JetWorld
ME.01.83
JetWorld

Toner Samsung CLT-K404S Black JetWorld

 Customer ratings and reviews
130,07 zł
  • Przesyłka kurierska 14,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,99 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Zakupy powyżej 350,00 zł darmowa dostawa
  • Czas wysyłki od 24 godz. do 3 dni roboczych
  • Dostawa wyłącznie na terytorium Polski
Zamów przez telefon: 81 466 99 66 Realizacja zamówienia do 3 dni roboczych

Zobacz także

Możesz być również zainteresowany wysokiej klasy produktami oferowanymi przez nas w wyjątkowo korzystnej cenie. Przejdź do poniższej kategorii i zapoznaj się z szeroką gamą wyrobów najlepszych producentów, które znajdziesz u nas w tak atrakcyjnej cenie.

Specyfikacja

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją wyrobu i dowiedz się o jego doskonałych właściwościach oraz cechujących go wysokich parametrach technicznych. Bogaty asortyment pozwoli znaleźć Ci wysokojakościowy towar z oferty najlepszych producentów.

Model
CLT-K404S
Kod producenta
JW-S430BN
Stan
Zamiennik regenerowany
Typ
Toner
Kolor
Czarny / black
Wydajność
1500 stron
Gwarancja
24 miesiące
EAN
5902335704378
Kompatybilny z drukarkami
Samsung Xpress C430W, Samsung Xpress C480FW, Samsung Xpress C480W

Opis produktu

Poznaj nasz produkt, a z pewnością przekonasz się, że prezentowany przez nas towar swoją jakością i ceną wygrywa z innymi. Przekonaj się o wyjątkowych walorach oferowanych przez nas wyrobów i dobierz odpowiedni, doskonale spełniający Twoje oczekiwania.

Głęboka czerń

Wypróbuj toner marki JetWorld, aby przekonać się, jak bogata głębia czerni, trwałość wydruku oraz doskonale czysty papier są możliwe do uzyskania przy zastosowaniu wysokojakościowych zamienników do drukarek Samsung. Ten produkt to doskonałe połączenie jakości oraz korzystnej, przystępnej ceny. Bo koszt wydruku w zestawieniu z użytkowaniem oryginalnych produktów jest znacznie niższy i sięga nawet 50% wskutek wysokiej wydajności drukowania, wynoszącej aż 1500 stron. Nie zastanawiaj się, wypróbuj, a zrozumiesz, że dokonałeś bardzo dobrej decyzji.

Racjonalne podejście

Każda osoba racjonalnie gospodarująca swoim budżetem jest świadoma, że nie warto ponosić zbędnych kosztów. Toteż wybierając produkty marki Jet World, w sposób naturalny osiągasz poziom mądrego inwestowania swojego kapitału. Czy i jak to możliwe? Czy wiesz, że toner Samsung K404S Black JetWorld pozwala zaoszczędzić środki finansowe nie tylko na cenie tonera, ale przede wszystkim na jego wysokiej wydajności, ponieważ umożliwia wydrukowanie nawet 1500 stron. A co istotne wydruki są wyraziste, pozbawione rozmytych konturów, ubrudzonych i pogiętych stron papieru. W efekcie końcowym otrzymujesz znakomity wydruk, co jest niezbędne, aby zaspokoić Twoje wygórowane oczekiwania.

Profesjonalny wybór

Czy odczuwałeś obawy, że zamienniki mogą doprowadzić do uszkodzenia Twojego urządzenia? Jest to prawdopodobne, jeśli będziesz stosował produkty złej jakości. Wysokojakościowy zamiennik Samsung K404S Black JetWorld jest zamiennikiem w pełni profesjonalnym, który swoją jakością nie odbiega od markowych i kosztownych produktów. Jego specyficzna metoda produkcji pozwala na uzyskiwanie efektu wysokiej jakości, przystępnej ceny oraz dużej wydajności drukowania. To, co czyni wyjątkowymi tonery marki JetWorld, to doskonała technologia ich wykonania i cena racjonalnie uwzględniająca wysoką jakość produktu. Bardzo dobry zamiennik JetWorld umożliwia jego długoletnią eksploatację bez awarii urządzenia bądź zmniejszenia jego wydajności. Z pewnością zaspokoi on oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Gotowy do użycia

Należy wskazać, że tonery JetWorld są znakomitymi, wysokojakościowymi zamiennikami, produktami nowymi fabrycznie. Specjalna technologia ich opakowania umożliwia zabezpieczenie tonera przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, fizycznych takich jak dopływ światła bądź wilgoć. Profesjonalne specyficzne opakowanie umożliwia bezpieczne magazynowanie oraz transport. Toner Samsung K404S Black JetWorld jest gotowy do użytkowania, po uprzednim prawidłowym zainstalowaniu w urządzeniu zgodnie z instrukcją obsługi drukarki. Po wydrukowaniu pierwszych stron przekonasz się, że dokonałeś doskonałego, trafnego wyboru.

Doskonały do Twojej drukarki

Prezentowany zamiennik jest kompatybilny między innymi z urządzeniami: Samsung Xpress C430W, Samsung Xpress C480FW, Samsung Xpress C480W.

Pytania i odpowiedzi Klientów

Nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów, znajdujących się w naszej ofercie. Eksperci pomogą dobrać odpowiedni towar, doskonale odpowiadający Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami.

Twoje pytanie zostało pomyślnie wysłane.