Toner Samsung ML3050 ML-D3050B Black JetWorld
  • Toner Samsung ML3050 ML-D3050B Black JetWorld
ME.01.668
JetWorld

Toner Samsung ML3050 ML-D3050B Black JetWorld

 Customer ratings and reviews
93,49 zł
  • Przesyłka kurierska 14,99 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,99 zł
  • Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Zakupy powyżej 350,00 zł darmowa dostawa
  • Czas wysyłki od 24 godz. do 3 dni roboczych
  • Dostawa wyłącznie na terytorium Polski
Zamów przez telefon: 81 466 99 66 Realizacja zamówienia do 3 dni roboczych

Specyfikacja

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją wyrobu i dowiedz się o jego doskonałych właściwościach oraz cechujących go wysokich parametrach technicznych. Bogaty asortyment pozwoli znaleźć Ci wysokojakościowy towar z oferty najlepszych producentów.

Model
ML-D3050B
Kod producenta
JW-S3050N
Stan
Zamiennik
Typ
Toner
Kolor
Czarny
Wydajność
9000 stron
Gwarancja
24 miesiące
EAN
5901738154407
Kompatybilny z drukarkami
Samsung ML-3050, Samsung ML-3051N, Samsung ML-3051ND

Opis produktu

Poznaj nasz produkt, a z pewnością przekonasz się, że prezentowany przez nas towar swoją jakością i ceną wygrywa z innymi. Przekonaj się o wyjątkowych walorach oferowanych przez nas wyrobów i dobierz odpowiedni, doskonale spełniający Twoje oczekiwania.

Trwałość intensywnej czerni

Bardzo dobry zamiennik gwarantuje doskonały wydruk za niską cenę. Intensywna, głęboka czerń sprawi, że wydruki nabiorą wyrazu i oryginalności. Specjalnie opracowana produkcja pigmentu sprawia, że obraz i tekst jest trwały, nie zmienia swoich odcieni, nie rozmazuje się ani nie blaknie. Idealnie sprawdza się podczas przygotowywania dokumentów, których integralną część stanowią obrazy o wysokiej rozdzielczości. Toner pozwala na harmonijną pracę drukarki, wpływa na doskonałą jakość wydruków zarówno kilkustronicowych, jak i tych obszernych, składających się z kilkudziesięciu lub nawet kilkuset stron.

Profesjonalny zamiennik

Wysokojakościowy zamiennik JW-S3050N do drukarek Samsung doskonale współgra z papierem różnego typu oraz rozmaitej gramatury, dlatego będziesz mógł przygotować profesjonalne dokumenty, takie jak foldery, ulotki, naklejki, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe oszczędności, ponieważ samodzielnie sporządzisz profesjonalne dokumenty.

Fabrycznie nowy zamiennik

Czy masz obawy, że zamiennik może uszkodzić Twoje urządzenie drukujące? Mogłoby się tak wydarzyć ze zwykłym zamiennikiem, natomiast bardzo dobry zamiennik JW-S3050N marki Jet World pozwala na długoletnie używanie zamienników bez negatywnego oddziaływania na urządzenia drukujące. Nowoczesna technologia produkcji zamiennika pozwala na bezawaryjną, harmonijną pracę drukarki. Toner jest produktem nowym, wcześniej nieregenerowanym, dlatego posiada wysokie parametry, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale szczelne opakowanie przeciwdziała negatywnym skutkom oddziaływania czynników fizycznych, zabezpiecza przed światłem słonecznym, wilgotnym powietrzem, dlatego podczas przechowywania i transportu, nie traci swoich wysokich parametrów i właściwości.

Gotowy do użycia

Czy wiesz, że wysokojakościowy zamiennik do drukarek JW-S3050N do drukarek Samsung jest gotowy do użytkowania od razu po jego prawidłowym zainstalowaniu w kasecie urządzenia drukującego? Wystarczy jedynie zamontować zamiennik zgodnie z instrukcją obsługi drukarki, by przekonać się o jego wysokiej jakości. Już podczas drukowania pierwszych stron przekonasz się, że Twój wybór był przemyślany i racjonalny.

Wymierne korzyści

Jakie wymierne korzyści uzyskasz dzięki wysokojakościowemu zamiennikowi Jet World. Oczywiście jest to doskonały, trwały wydruk, o intensywnej czerni za niewiarygodnie małą cenę. Dodatkowo zyskujesz wysokie oszczędności podczas zakupu tonera, ponieważ jest on o wiele tańszy od bardzo drogich markowych produktów, przekonasz się, że bardzo dobry zamiennik gwarantuje świetną jakość wydruku za naprawdę niską ceną.

Doskonały do Twojej drukarki

Zamiennik SAMSUNG przeznaczony do modeli: Samsung ML-3050, Samsung ML-3051N, Samsung ML-3051ND, Samsung ML3050, Samsung ML3051N, Samsung ML3051ND, Samsung ML 3050, Samsung ML 3051N, Samsung ML 3051ND

Pytania i odpowiedzi Klientów

Nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów, znajdujących się w naszej ofercie. Eksperci pomogą dobrać odpowiedni towar, doskonale odpowiadający Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami.

Twoje pytanie zostało pomyślnie wysłane.